Johnny Depp na dosah ruky, poslední týden

Sen se stal skutečností. Můj (teenagerovskej) idol Johnny Depp přijel do Stockolmu se svou kapelou Hollywood Vampires. 😀 Zní to divně, já vím. A ještě divnější je, že jsem šla na koncert rockový kapely. Ale Johnny Depp!!!! Pro ty z vás, kdo nevíte kdo nebo co je Hollywood Vampire, tak následuje menší přednáška….

Hollywood Vampires

Zábavní park
Zábavní park

Kapela vznikla asi před rokem 😀 na počest všech rockových hvězd, které zemřely v 70. letech nebo tak něco. Vůbec jsem netušila že má moje láska kapelu (jsem teda dobrá přítelkyně) a že umí fakt hrát a zpívat. 😀 Měla bych se krotit s těma vyřehtanýma smajlíkama, ale nemůžu si pomoct-přijde mi to vtipný. Každopádně..koncert se konal v zábavním parku a jelikož jsme přišli asi 3 hodiny před začátkem koncertu, nemohla jsem nevyužít té příležitosti a nejít na nějakou atrakci. Takže jsem si pořádně vyřvala hlasivky na horské dráze. A pak samozřejmě na koncertě v davu, kdy jsem pořvávala „Johnny I love U“! 😀 Určitě ho to potěšilo, když si teď chudák prochází takovým těžkým obdobím. No, klucí, holt neberte si dě.ky, který budou pak tvrdit, že jste se fyzicky zneužívali! Na světě jsou ještě i hodný holky. Menší reklama na Anetku…. Jo a jelikož se mi vybil mobil, nemám ani žádné fotky toho zábavního parku, ale byl to masakr. Plno atrakcí a nejraději bych navštívila vše of course. (ale kapánek draho tu bylo-pro představu jedna jízda na horské dráze stála 250 Kč :D) Možná nakonec fakt budu jíst poslední týden hlínu….

Co bych vám tak dál pověděla. Nemůžu uvěřit, že mám před sebou jen týden. Trhá mi to srdce. Mám pocit, že musím stihnout ještě moc věcí a že nemám šanci vše zvládnout. A především se obávám,  že nemám šanci narvat do mých kufrů všechny věci, co jsem tu koupila. To bude ještě boj.

Ode dneška nám tu zase svítí sluníčko a je tu opravdové léto. Štve mě, že nemám žádný šortky a ještě víc mě štve, že si nemůžu oblíct šaty ani sukni, protože k tomu nemám boty. Kecky se prostě nehodí.

Taky mě štve, že mě dones začalo bolet v krku. Děsím se toho, že se to zhorší a budu mít angínu. To by mě asi šlehlo, protože mám jet zítra na piknik na loď. Hajám v posteli, jím paraleny jak bonbonky a piju zázvorovej čaj, kterej fakt nesnáším!

Hřbitov Skogskyrkogarden
Hřbitov Skogskyrkogarden

Dnes to bude asi nejkratší článek. Už fakt netuším, čím potěšit vaši duši. Na závěr snad zmíním dnešní výlet na hřbitov. Nedivte se, protože hřbitov ve Stockholmu je zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO. I když se nachází skoro uprostřed města, tak byste to ani nepoznali. Je to spíš obrovský les a park dohromady, krásně udržované a opravdu poklidné místo. Každoročně se tu koná přes 2000 pohřebů, tudíž je všech pět kapel neustále v provozu. No, pěkně veselý téma na noc, já vím….

DSC_0047 DSC_0010

Tak dobrou a ať se vám zdá o štěnicích 🙂

 

 

 

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s