Kašílek a rýmička

Ležím v posteli. Cpu se práškama. Skvělýma mini čokoládovýma muffinama. Koukám na seriály. A už mě to nebaví. (Kdyby mi chtěl někdo poradit nějaký super čuper film, sem s ním!) Dokonce se těším na zítřek-pondělí- jak se půjdu vyvenčit do prádelny, která je cca 10 metrů od našeho bytu. Protože být nemocná sucks! Ale, má to i své dobré stránky. Spolubydlící se o mě pěkně starají- vaří mi čajíčky se zázvorem (kterej nesnáším, ale vím, že má zááázračné účinky, takže ho bumbám), dělají mi smoothie, dělí se se mnou o oběd…. Prostě je to dobrý být občas nemocinkovaná. Ale vocamsať pocamsať!

kanelbullar

Co se během uplynulého týdně kromě mého nachlazení přihodilo? Byla jsem na wokrshopu, který nás naučil péct Kanelbullar. A byli vynikající. Dost jsme se u přípravy nasmály. Šest dospělých dívek nepoznalo, jak má vypadat správné těsto. Musel za námi přijít jeden klučina, nakouknout pod naši kouzelnou utěrku a říci nám: „Hej, máte tam málo mouky, to takhle nepůjde. Musíte jí hodně přidat.“ A my jen: „Really? Are u sure?“ A on s úsměvem typu (ach bože, holky a neví jak na těsto):“ Yes, I am sure. I used to be a baker.“ Tak nám sklaplo a přidaly jsme mouku. A byly jsme zachráněné. Pak šlo všechno jak po másle. Výsledek? Mňamka!

Naturhistoriska riskmuseet
Naturhistoriska riksmuseet

mnamka

Taky jsem se kapánek vrátila v čase do dětských let a objevovala jsem krásy místního muzea, kde je výstava dinosaurů. Vzpomněla jsem si, jak jsem zbožňovala Jurský park a jak se mi několikrát zdálo, že mě chtěl sežrat tyranosaurus Rex. Normálka.

Od zítřka na mě čeká další výzva. Celý týden se musím starat o naši společnou kuchyň, což obnáší zametání, vytírání, umývání, vynášení odpadků,…. a dalších milion věcí, z nichž nejpříjemnější je zalít kytky. Takže se strášně těším. Má to ale i své své výhody. Pokud po sobě nebude někdo uklízet, seřežu ho vařečkou! Však já si tady sjednám pořádek!

Myslím, že to by pro dnešek stačilo. Mně určitě. Takže pá za týden.

Vaše nemocná

Anet 🙂

 

 

 

 

Jeden komentář Přidejte váš

  1. Lucie Z. píše:

    seriál making a murderer doporučuju!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s